autopon.pl

OFERTA

 

 

 

 

OBSŁUGUJEMY SAMOCHODY OSOBOWE, DOSTAWCZE,                    4x4 ORAZ MOTOCYKLE

 

 


 

 

 OPONY

Oferujemy szeroki wybór marek i rozmiarów opon do samochodów opon osobowych i dostawczych oraz motocykli. Większość opon posiadamy na magazynie, a opony nietypowe sprowadzamy na życzenie klienta zazwyczaj w przeciągu 24 godzin.

 


  

 

FELGI

W stałej ofercie posiadamy także felgi stalowe i aluminiowe różnych typów.

 


 

 

ŁAŃCUCHY

W sezonie zimowym polecamy zakup łańcuchów śniegowych, szczególnie przydatne na górskiej drodze.

 


 

 

AKUMULATORY

 

 


 

 

 WYCIERACZKI 

 

 


 

 WYMIANY SEZONOWE I WYWAŻANIE KÓŁ

Posiadamy 4 stanowiska do obsługi samochodów. Wszystkie stanowiska wyposażone są w najwyższej klasy sprzęt do montażu i  wyważania kół, – w tym wyważarki klasy Hunter GSP potrafiące przeprowadzić  test drogowy – czyli symulację zachowania koła w trakcie jazdy wraz z pomiarem wszystkich sił na nie oddziałujących oraz optymalizację. Montujemy i wyważamy również koła motocyklowe, nieprzelotowe, Runflat i PAX.

 


 

 PRZECHOWYWANIE OPON / KÓŁ 

Osobom ceniącym sobie wygodę oferujemy sezonowe przechowywania opon i kół w naszym magazynie. Prawidłowy sposób ich magazynowania, zwiększa znacznie żywotność opon i felg. Pozostawione w depozycie koła i opony są ubezpieczone i monitorowane. Podlegają one czyszczeniu, przeglądowi technicznemu a na życzenie klienta są również konserwowane. 

 


 

  

AZOT

Na życzenie klienta koła napełniane są czystym azotem.

 

 


 

SERWIS KLIMATYZACJI

Oferujemy pomoc w zakresie corocznego rutynowego serwisu klimatyzacji, w skład którego wchodzi wstępne sprawdzenie szczelności układu, kontrola poziomu i uzupełnienie czynnika chłodniczego, wymiana oleju w sprężarce oraz wymiana filtra kabinowego.

 


 

 

 

 

 

AKCESORIA SAMOCHODOWE

Ofertę uzupełnia zestaw akcesoriów koniecznych do prawidłowego montażu kół – śrub, nakrętek, zestawów zabezpieczających, różnego typu zaworów, pierścieni, dystansów itp.

 


 

 

 

W swojej ofercie posiadamy także regenerację i prostowanie felg stalowych i aluminiowych oraz naprawę opon.

 

 

 

 

 

By uchronić siebie i wszystkich pasażerów przed alergią i przykrymi zapachami, a klimatyzację przed brudem i często poważną awarią, proponujemy również profesjonalną dezynfekcję ozonową parownika i kanałów nawiewowych oraz ich odgrzybianie.

 

Klientom, proponujemy również usługi z zakresu mechaniki począwszy od diagnostyki hamulców, amortyzatorów i zbieżności, poprzez naprawy zawieszenia, układu kierowniczego i hamulcowego, wymianę oleju i filtrów a skończywszy na wymianie wycieraczeki akumulatora.